| rocsy_4611 a întrebat:

Ce este pentru voi o prietenie adevarata?love struck

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O chestie teoretica.La fel cum e iubirea, onoarea, iertarea. Pura teorie si material filozofic

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Trebuie sa fiti alaturi una de cealalta la bine si la rau la fericire si la necazuri...sa nu va certati din orce sau sa va folozit una pe alta.sa fiti ca doua suriri.sa ma rog mai multe eu vb acum de 2 perosane

| kesha:D a răspuns:

Un prieten bun este ca un sutiensmug//:se gaseste greu, e sprijinitor, te tine strans si e mereu aproape de inima tha:Xlove struck:X

| emilie_8883 a răspuns:

O prietenie adevarata se bazeaza pe sinceritate.
de ex. sa fii cu prietena la bine sau la rau.
sa va sfatuiti.
sa puteti sa va spuneti secrete fara sa-ti fie teama ca ii zice lui cutarescustraight face
sa te apere si s`o aperi la randul. love struck