| mejustme444 a întrebat:

Ce exerciti fizice sa fac in fiecare zi sau cat sa alerg ca sa scap de cateva kg?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face orice tine de sport,in special ceea ce iti place. Alearga, danseaza, orice te va ajuta. Citeste si aici : http://www.petocuri.ro/......esti.html.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu.Depinde unde vrei sa slabesti, cat de solicitante vor fi exercitiile.Pe internet gasesti mii de pagini cu exercitii.Eu alerg zilnic 30 min si vad ca au inceput sa se vada rezultatele happy. Succes!

| deadea23 a răspuns:

Abdomene, flotari.
Alergare.

| ことみ a răspuns:

Buna. Sfatul meu: Abdomene ( dimineata si seara). Sa nu prinzi radacini in scaunul din fata calculatorului( adica sa nu stai prea mult intr-un loc). In rest genoflectiuni, tractiuni, nu e neaparat sa mergi la sala, dar e important sa mananci fructe. Succes!

| rapgirl123 a răspuns:

Danseaza happy. pune muzica ta preferata si da.i drumul...eu asa am reusit sa scap de cateva kg intr.o saptamana P.s.winking ca sa slabesti kg acelea mai repede puneti muzica ritmica. daca mai vrei detalii, contacteaza-ma :* pup