| sneahaviorel a întrebat:

Ce exista de trei ori in saptamana o singura data in luna dar niciodata in secol?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Litera "A".

| Flav a răspuns:

Corect, eu stiam una mai buna. Ce apare o data intr-un minut, de 2 ori intr-un moment, dar niciodata intr-un anhee hee

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca este gresita intrebarea - nu-i de 4 ori in saptamana?!

Flav - litera M

| georgy_7464 a răspuns:

Litera A

| DekarSinBoys a răspuns:

Lietera "a"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

întrebarea nu este gresită este litera "ă"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Omenireee...invatati sa numarati...sunt 4 de A in saptamana

| alexei88 a răspuns:

A

| TheLioness a răspuns:

Litera,,ă" pentru ca, normal, cuvântul,, săptămână" contine,, â si ă" (ă este de 3 ori în cuvântul săptămână), iar in cuvantul,, lună" se afla litera,, ă" ( o singura data). Deci intrebarea este formulata corectwinking