| Nicooooooooooo a întrebat:

Ce fac daca am dat bacul si nu sunt sigura ca imi iese 5 la romana si sora mea pleaca la mare sambata si se intoarce luni seara iar luni dimineata imi vin rezultatele daca nu mi iese 5 ul vreau sa fac contestatie dar vreau si la mare ce ma fac?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Contestație.

| Cosmin86 a răspuns:

Cum sa nu poti lua un amarat de 5? esti proasta?

Lasa marea ca acum urmeaza admiterea la facultate, care e de vreo 3 ori mai grea decat bac-ul. In perioada asta nu ar trebui sa existe plimbare (cel putin in ultimii 2 ani DELOC).

| RobertMoon a răspuns (pentru Cosmin86):

Corect, mai ales la romana unde trebuie să ai handicap sa nu iei 5.

| Crackman a răspuns:

Rezolva ce ai de facut pe prioritati. Vacanta ai timp

| ONR1R4 a răspuns:

Pune mana pe carte ai timp de mare eu m-am nascut an constantabla mare crdema 89% drogati oamnei bhni de nimic alcoli si multa prostie

Mai bine anvata PENTRU bac si fa-ti un vitor frumos si sa nu depinzi de nimeni dupa aia mergi unde vrei

| 23crizantema23 a răspuns:

Sunteti niste incompetente si tu si sora ta si parintii si dascalii care v au educat in asa fel incat sa nu fiti in stare sa luati un 6. Rusine! rusine generatiei noi nu mai am nimic bun de spus la adresa voastra rusine dascalilor rusine profesorilor rusine tie mai fetita!