| missbiddibella a întrebat:

Ce fac daca am sanii prea mari? Adica.stiu,suna tampit, dar chiar asa e si sunt foarte complexata de chestia asta happy

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, accepta-te asa cum esti, nu te rusina de asta k nu ai de ce...altele ar vrea sa fie in locul tau, lasa k nu e nimic rau in asta, stai linistita, k asta nu e un defect, din contra...

| Betty18 a răspuns:

Mai da-mi si mie oleaca de la tinelaughinglaughing
nicioadata lumea nu e multumita.ba prea mari ba prea micisadoricum nici eu nu sunt multumita...

succes

| zuzumic a răspuns:

Draga meea toate se kinuie sa isi mareasca sani si tie nu iti plac ai tai ca ti se par prea mari ...nu ai ce in afara de operatie plastica dar aaia e extrem de scumpa. eu zic sa te multumesty asa um tea lasat dumnezeu... u nu vezi k acum femeile dau bani grei ca sa isi bage silicoane?

| zuzumic a răspuns:

Si inca ceva ...barbatilor le place ca prietena lor sa aiba sani nu sa fie plata

| Notme a răspuns:

Ai putea sa folosesti sutien fara push-up sau burete, bluze nu foarte mulate..altceva nu stiu.

| ingerulnegru a răspuns:

Da incearca sa nu mai fii complexata de tine iubeste te asa cum esti,...