| nadiaeu a întrebat:

Ce fac daca iubesc un baiat si el nu stie si nu stiu daca ma place. Nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| ralucadiana a răspuns:

Poi ca sa-ti dai seama ca te iubeste! intreaba-l ca iti place de un prieten de a lui si daca el e curios cine e inseamna ca te iubeste... dar daca nu-i pasa inseamna ca nu-i pasa si nu te place
1. feelul in care te priveste
2feellul cum se compoarta cu tine
3.te priveste adank
inseamna ca te iubeste love struck
1.dar daca nu-i pasa de toate acetea inseamna ca nu te iubeste. Ei bine cred ca te am ajutat,...,. MULT SUCESS!:*
fUnDa!

| denisutzza a răspuns:

Paii...spune-i doar asa din gluma ca-l iubesti si dupa aceea spune-i ca a fost doar o gluma dar steapta sa vezi ce raspuns iti da. FUNDA?