| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca mi-am uitat parola de la yahoo messenger si nu mai stiu nici prea multe informati? multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cred ca esti intr-o stare avansata de amneziewinking

| Chocolate a răspuns:

Poti sa iti iei adio.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci alt id.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă parola o aveai stocată în acel calculator, poți folosi diverse aplicații care ți-o recuperează de acolo.
Dacă te-ai logat vreodată în Yahoo Mail, poți căuta parola în browser.
Dacă mai ții minte datele care le-ai furnizat (zi naștere, cod poștal, răspunsuri la întrebările secrete), o poți recupera cu "Forgot my password".
Dacă niciuna din astea nu se aplică, e vremea să-ți faci un nou ID și să cumperi niște pastile, naturiste, ce-ți ajută memoria.
Dacă vrei să spargi parola unui nevinovat, să știi de pe acum că te chinui degeaba.