| Mary_Maryo_1996 a întrebat:

Ce fac daca pe telefon imi apare " UI sistem s-a oprit"? Va rog ajutati-ma ca ma dispera!

3 răspunsuri:
| zapamoldoveanu a răspuns:

Dezinstaleaza actualizarile aplicatiei google si va merge, apoi oreste temporar actualizarile automate.se pare ca e o eroare in ultimul update google,,, sper sa rezolve cat mai curand

| JokerPublik a răspuns:

La mine fix asa apare am galaxy s3 mini si de alaltaieri imi apare UI sistem s-a oprit
Cred ca este vreo eroare la Android care in scurt timp va fi reparata.succes