| Zimm a întrebat:

Ce fac la primul sarut? thinking Imi place foarte mult de o fata si maine o sa iesim impreuna afara, iar la final o sa-i spun ca o plac si ca as vrea sa fim impreuna. Stiu de la prietenele ei ca si ea vrea sa fie cu mine, deci sunt sigur ca va accepta. Problema mea este cum va fi primul sarut thinking Eu am aproape 2 metri si ea cam 1.70. Cum fac ca sa nu para ceva stupid sau sa evit vreun moment jenant?

1 răspuns:
| qasdw a răspuns:

Mai intai baga limba, dar in locul potrivit, dupa vino cu scaunul la tine sa nu fie penibil momentu...Multe seccesuri!