| DianaAndreea90 a întrebat:

Ce face? :D
Am si eu o intrebare : Fetelor help :(

deci eu am parul cam asa...
http://www.celebrity-hair-styles-magazine.com/......air- 06.jpg

pot sa spun ca asa... observati sa acesta are o tendinta de ciufulire asa

eu a-si vrea sa il am asa...
http://www.wallpaperbase.com/......gne_29.jpg

deci asa matasos, neelectrizat, fin, cum as putea?
adica ce trunsoare trebuie sau ce produse sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Ai nevoie de o masca pentru par pe care sa o aplici si dupa care sa te clatesti foarte bine, de o placa de intins parul buna (inainte de ati intinde parul foloseste un ulei pentru al proteja) si de o ceara pentru par pentru al netezihappy

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Fileaza`l si indreapta`l!

| Bianca_3626 a răspuns:

Pai trebuie sa te tunzi filat in primul rand.

Si apoi ti-l faci cu placa. Eventual intreaba coafeza ce sampon ar trebui sa folosesti
Km asta este totwinking
Succes.

| lays a răspuns:

Pai ai putea folosi placa, sau uscatorul de par si peria.sau crema pentru intinderea parului de la dove.

| KisaTheCute a răspuns:

Cel imi simplu truc care functioneaza 100 % : la salon, ceri o mostra de sampon pentru par rebel ( de preferat de la Wella, testat de mine happy ), si il aplici seara ( dupa sampon normal & clatire ), iar dimineata clatesti. Decii, o sa iti stea drept cateva zile, pana la urmatoarea spalare. :X succes smug

| Cautraspuns a răspuns:

Du-te la un salon care are produse de par si cere de la firma Matrix, new color.smart,protective luminating system. E un spray mov, care ajuta la potolirea firelor rebele.Crede-ma e foarte bun, ti-l recomand cu toata increderea. P. S : eu folosesc asa ceva si iti spun din experineta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa'l indrepti cu place. eu zic sa il lasi ca in prima poza, deoarece cu placa ti'l stricitongue.

| Papusha_3366 a răspuns:

Exista fel special...care indreapta si aranjeaza parul... du-te la magazin si te vor ajuta vinzatorii