| LoryZuzu1 a întrebat:

Ce faceai inainte sa raspunzi la intrebarelaughing( nu minti)....Acum ce mai faci? scuze categora

7 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Inainte sa raspund ti-am citit intrebarea acum raspund la ea!

| spy2o a răspuns:

Inainte sa raspund la intrebarea ta, am mai raspuns la inca zece...loser

| spy2o a răspuns:

Sperai sa zica vreunu/a ca se masturbeaza, ca se scarpina in fund, la ce te asteptai?

| AstaMica15 a răspuns:

Ma uitam pe facebook, iti raspund la intrebare :d

| blueeyes99 a răspuns:

Ma uitam pe facebookrolling on the floor iti raspund la intrebare :d (fundapuppy dog eyes)

| EmilyTPU a răspuns:

Vorbeam pe skype...acum scriu!