| Alexa_3198 a întrebat:

Ce faceti atunci cand sunteti tristisad? Vreau cat mai multe raspunsuri dau vot sau fundahappy

Răspuns Câştigător
| pufulete_5719 a răspuns:

Sall...Eu cand sunt trista ascult muzicasad sau ma pun si-mi scriu in jurnal tot ce s-a intamplat adica dc sunt trista, daca nu ai un jurnal ar fi misto sa iti faci. In jurnal nu trebuie sa scrii in fiecare zi.Eu exemplu eu scriu numai atunci cand sunt tristasad

Funda?:X

5 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,atunci cand sunt trista stau si ma uit pe geam sau ascult muzicawinking

| Weezy_8932 a răspuns:

Scriu versuri despre cea ce simt!

| LiveYourLife a răspuns:

Ascult muzica relaxanta si ma gandesc ca nu ar trebui sa fiu trista fiindca viata este asa de frumoasa si merita traita

| elasexygagica a răspuns:

Ma masturbez

| Nero a răspuns:

Stau in voliera cu porumbeii happy