| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Ce faceti cand va simtiti aerieni?
P. S
fara comentarii aiurea

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Incerc sa ma trezesc, sa ma mobilizez pentru a face ceva ca lumea big grin imi spun ca dupa atingerea obiectivului voi putea visa in continuare big grin sincer nici putina stare de visare nu strica, te relaxeaza dar sa stii sa revii cu picioarele pe pamant atunci cand trebuie. Iti aduni toate fortele si faci ceea ce trebuie, ceea ce ti-ai programat pe ziua respectiva. Poate te ajuta o cafea sau un ceai negru, poate starea asta aeriana poate veni si de la o oboseala cronica sau o tensiune arteriala scazuta, o astenie ceva si atunci nu e vina ta, incerci cu o cafea, niste minerale ca nu strica (calciu, magneziu, zinc) sau coenzima Q10 e bun energizant! Poate starea de visare se datoreaza unei proaste circulatii, incepe sa faci un sport si iti va trece, oricat de lene iti va fi sa mergi la sport, odata ce iesi de acolo te simti ca nou! Daca nimic din toate astea nu te vor ajuta, incearca sa iti imaginezi urmarile negative ale starii de visare sau nepasare si ar trebui sa te sperie big grin eu asa fac, mai ales cand am ceva important de facut si ma apuca visarea happy Sa stii ca de multe ori starea aceea de visare nu e din proprie vointa, poate fi si o astenie care se rezolva tot cu minerale sau alte suplimente alimentare. Incearca si GinkoBiloba, poate te ajuta!

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nimic, astept sa-mi treaca acea stare si atat.

| adynutza_2816 a răspuns:

Nu incerc sa revin cu picioarele pe pamant pentru ca senzatia e extraordinara si in plus sunt aeriana doar cand sunt indragostita
e fain totusi nu?

| Psihiatra a răspuns:

Privesc in gol si stau asa pana imi dau seama ca trebuie sa ma trezesc.bye bye wave

| Razvan a răspuns:

Incerc sa ma drogez cu realitate dura.Ciudat,mereu merge

| AvalohAlyn a răspuns:

Incerc sa ies din acea stare sau sa ma linistesc, sa dorm tot pentru ca sa treaca starea.