| TheDezeu a întrebat:

Ce faceti? Cine raspunde primul dau funda!

Răspuns Câştigător
| dydya118 a răspuns:

Ascult muzica si mananc strugurilaughing)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi șterg lacrimile... am tăiat o ceapă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa ne intelegem, funda nu se da asa aiurea pe acest site, funda o acorzi persoanei care crezi ca te-a ajutat cel mai bine aici! Noi nu am venit sa alergam dupa fundite aici pe TPU, ci sa ajutam lumea.Mai citeste si tu regulamentul site-ului si vei vedea ce rol are fundita si cand trebuie sa o dai. Funda este a site-ului!
Pa, pa!

| Smiiiley a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai fi atat de frustrata ca nu ai raspuns tu prima si ca prin urmare nu ai primit funda.

| Amy1 a răspuns:

"intrebarea" asta trebuia pusa la categoria conversti...de ce crezi ca exista si aceea categorie?!