| JustBlack92 a întrebat:

Ce faceti de craciun, unde va duceti?
Numai bine.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu îmi petrec Crăciunul, de obicei, stând în camera mea, cu o carte bună-n mână. Poate şi ceva muzică bună pe fundal.
A, da! Şi perdelele trase! Stelele de pe cer completează totul. Aşa arată pentru mine o seară perfectă.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Fie ies cu prietenii prin Centru Vechi și mergem intr-un pub, fie stau acasă și mă joc Assassin's Creed... happy

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Sincer nu am ganduri sa plec dar nu se stie... poate ma razgandesc in ultima suta de metri.

Numai bine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau acasa si imi doresc sa mor happy

| unpustiobisnuit a răspuns:

La bunica

| IoanaSorina a răspuns:

Eu merg la munte >big grin

| sNex96 a răspuns:

Acasa cu familia, prieteni.

| emma12341 a răspuns:

Sunt de părere că sărbătorile de iarnă sunt musai petrecute în familie, la căldurică.