| SunShinE_4449 a întrebat:

Ce faceti de sarbatori si unde vi le petreceri? si cu cine?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a mai fost intrebarea asta de cateva ori ...singur unde nu stiu.

| monyk a răspuns:

Buna, acasa impreuna cu familia, ca de obicei. Oricum sufletul mi-e pustiu si ma simt singura desi am o familie frumoasa si prieteni destui, dar nu am persoana iubita langa mine si asta spune tot. Daca as fi cu el cred ca nu as mai avea nevoie d enimic, el m-ar face cea mai fericita insa nu e aicisad, nu il mai am, de aceea de sarbatori voi fi tristasad, nimic nu ma poate face sa zambesc, nici macar fulgii de nea care vor cadea usor, care mereu ma faceau sa zambesc, dar de cand nu mai sunt cu el, viata mea nu mai e in culori, ci intr-o culoare cenusie spre negru, totusi sper sa imi treaca melanconia si sa simt spiritul sarabtoriilor cat mai aproape de sufletul meu, nu sunt chiar asa singura, am persoane foarte dragi mie, langa mine si ei sigur imi vor aduce o raza de lumina in suflet!

| JeSa a răspuns:

Acasa cu iubitul sau eventual prin neamuri, cu colindul. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un serviciu care nu tine cont de sarbatori.

| Eu4EverX a răspuns:

Pai cu prietenii si familia...desi cred ca vor fi cele mai triste sarbatorii pentru ca nu am persoana iubita langa mine. te inteleg perfect monyk16 sad

| just|breathe a răspuns:

Nu stiu ce fac si unde fac.sad...ca de obicei viitorul meu este in ceatasad. Sper sa fie ceva frumos si de neuitat.happy

| Cretzule a răspuns:

In Austria :->