| Iulia09 a întrebat:

Ce faceti de Valentine's Day? Cel mai bun raspuns are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Suna alarma la 6:30, ma enervez si o aman pana la 7:00, mai stau in pat pana la 7:05, ma ridic, ma uit in olginda si exclamez "Ah, ce fata am!".Ma duc la baie, ma spal pe fata incercand sa ma trezesc, jur ca voi intra in pat la 22:30.Ma spal pe dinti ca un zombie, ma intorc in camera, ma schimb, ma pieptan, imi dau cu rimel din instinct.Incerc sa-mi dau si cu fond de ten,cel putin sa arat bine macar o data,ma uit la ceas,nu mai am timp de nimic "Ah,***,oricum nu ma alege nimeni". Plec spre scoala. Ajung la scoala,intru in clasa, trantesc geanta pe banca, ma pun pe scaun, capul acoperit de maini sta banca, incep sa-i injur pe toti. Dupa 5 ore in care am planuit cum sa-mi ucid colegii ma gandesc daca stau sau nu la ultima ora.Chiulesc.Ajung acasa, imi fac un sandwich, jur ca voi manca mai tarziu ceva gatit.Intru pe TPU, vad intrebari gen "Ce ati facut de Valentine's Day? Ce ati primit azi? Prietenul meu mi-a dat o cutie de ciocolata, iar eu i-am dat o bratara.Credeti ca a fost de ajuns?"Ma enervez,inchid pc-ul. Aprind televizorul "Soc,soc,soc,azi e ziua indragostitilor.Ce a facut Bianca Dragusanu de Valentine's Day? S-a intalnit Bianca cu Victor Slav?"Ma enervez din nou,ma uit pe birou,un teanc de carti "Neah,mai incolo,mai am timp."Deschid pcul, ma uit la cateva filme, ma joc cu pisica, ascult muzica, mai vorbesc cu cineva.Vine mama "Uite ce mizerie, dezordine, ca la porci."Mda, aceeasi poveste mereu "E doar o bluza pe pat.Nu e mare chestie."Cant, ma uit la filme, poate mai citesc ceva.Ma uit la ceas 1:03.Neah,n-am somn, mai stau putin. Oboseala isi lasa amprenta, ma duc in pat, adorm.Si maine o iau de la capat.
Si asta fac eu de Valentine's Day, ceea ce fac in fiecare zi.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic special

| cristinna23 a răspuns:

Merg la liceu si cand ma intorc acasa ma uit la TV(Romanii au talent sau la un film/serial).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vreau sa termin seria 4 din Top Gear US happy

| PedoBarbie a răspuns:

Stau pe TPU.

| Sociopat a răspuns:

S-ar putea sa ma duc la ziua unui coleg.O sa ma fac varza, probabil voi darama cateva mese, injur ceva lume, sparg cateva sticle sau pahare apoi pe la finalul petrecerii imi povestesc viata unei fete dragute care probabil e destul de speriata de mine.

| Serree a răspuns:

Imi inec amarul intr-un milkshake (sunt singuraa) o sa ma uit la un film si o sa mananc ciocolata.

| Miss009 a răspuns:

Eu petrec cu iubitul. Mai intai luam masa la pranz, mergem la cinema, iar mai pe seara ne plimbam prin centrul vechi(cred) si apoi mancam ciocolata si bem sampanie.
Funda?