| adellyna a întrebat:

Ce faceti in seara asta? la ce va uitati la tv?

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Imi voi infrumuseta blanita si unghiutele si apoi va urma o partida de joaca(adica love, ssst sa nu auda nimeni)hee hee si apoi cred ca ma voi uita si la un filmbig grin

| oranya a răspuns:

La un film bun, daca gasesc. big grin

| covexrobu a răspuns:

Eu ies la o bila (biliard) cu prietenii si pe urma acasa la somn. Dar mai incolo pe 9-10. happy.

| SweetPrinces a răspuns:

pai imediat ma duc sa fac sarmale ca mo rugat soacra, in rest o sa stau in casa pe TPU, si poate mai tarziu pune iubi un film de comedie sa ne uitam impreuna cam atat. dar tu ce vei face? happy

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Vaslui - Unirea si apoi Real Madrid - Barcelona happy

| Lorena_9823 a răspuns:

Pai am vazut ca este American Pie 2 pe antena si cred ca ma uit sau la Sex and the city:the movie cu cea mai buna prietena a mea:d

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Film pe Pc. cred ca la Little Ashes.
Sau ma uit la meci.

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm. o sa stau pe mess sa vorbesc cu o prietena care tocmai a plecat de la mine:d si apoi cred ca somn, pentru ca de luni, incepe iar scoalacrying

| Ana-Maria94 a răspuns:

La fotballaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să-mi petrec seara în oraș.
Pa, pa.

| cockie_green a răspuns:

Piratii din caraibebig grin

| lolla_4709 a răspuns:

Este un film pe acasatv la 20:30(mai exact acumbig grin) Naufragiu pe insula dragostei...este fain filmul daca nu ai ce face... take care:*:*:*

| diana a răspuns:

Ma uit la Schimb de mame care incepe la 20:30 pe primahappy