| valiblonda1 a întrebat:

Ce faceti in timpul liber?
Cel mai inteligent raspuns

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu in timpul liber stau acasa, ma odihnesc, ies in oras, ma uit la tv, ascult muzica sau, intru pe TPU sa vad ce se mai petrece pe aici.
Pe TPU nu ma plictisesc niciodata.

Bafta si o seara frumoasa.

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu nu prea am timp liber decat seara... Daca stau bine sa ma gandesc in ultimul week-eng am fost in excursie laughing). Deci am avut ce face dar de obicei fac unul dintre urmatoarele:
-Sun o prietena. pentru ce sunt minutele? Nu ca sa le consumam?smugsmug
-Ies cu fetele la plimbare
-Stau pe mess de vorba cu culegi
-Ma gandesc la ce am gresit si ce pot face ca sa ma indrept
-Ma uit pe geam
-Incerc sa-mi ocup timpul liber sti si tu cum e :traieste-ti viata din plin. NIMENI NU-ti va mai da nici macar o secunda inapoi!

| DakotaRoyse a răspuns:

Caut trupe, ascult muzică, citesc sau merg afară.
Cam tot ce poate face un adolescent plictisit.
Mi-aş dori totuşi să mă plimb prea mult şi sincer nu mai am unde laughing

| AnnaMariaaa a răspuns:

Merg in drumetii pe muntelove struck, ies in oras cu prietenii, stau pe net, teme, tv, ma uit la seriale\filme.si cam atat.

| RoxAnana a răspuns:

Stau pe TPU/facebook... fac cateva teste online, stau p mess, ma uit la tv, fac curatenie in special stau la pcbig grin

| Ingerash a răspuns:

Dorm :d

| Annelieseee a răspuns:

Eu ascult muzica, ies cu prieteni, ma uit pe filmulte amuzante...citesc carti cu bancuri si carti normale.

| ExpertInMuzica a răspuns:

Citesc o carte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe calculatorlaughing