| vali_6207 a întrebat:

Ce faceti in weekend? chiar ma gandesc ce face lumea in weekend-u asta. Astept raspunsuri.winking

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Sambata :

-Sunt putoare :$, ma scol la 10:30-11 blushing, mananc, fac aia bla-bla pana la 12.
-La ora 12... stau la TiVi, si vorbesc la telefon cu ma' bi-ef-ef(BFF, best friends forever=cea mai buna prietena), stam la taclale o ora.
-Intru pe pc, vorbesc cu Bi`ef`ef.mea de pe net...
-Merg la cumparaturi sau in vizita.
-Ajung tarziu acasa, somnuuu' dulce!

Duminica:

-Ma scol bla-bla-bla, dorm panala 11-12 straight face.
-Mananc, ma uit la TV vorbind cu ma'friend din nou.
-Intru pe pc, vb cu ma' friend dp net. [Dya`love struck]
-Vin musafirii... si stam impreuna.`happy ne distram.
-Vine seara, ma culc.

The end, ce orar pot aveabatting eyelashes

| Ana-Maria94 a răspuns:

Hmmthinking pai sambata meditatii:-& la mate de la 12crying apoi dupa plec in oras, iar duminica ma duc la piscina si la sala si astept niste musafiri. nu prea interesant

| maiabia1995 a răspuns:

Merg la cumparaturi si ies in oras cu prietenii

| vali_6207 explică:

Pai o sa merg sambata la un meci de fotbal ca nu am mai fost de mult, seara in oras cu prietenii si duminica somn de voie pana pe la amiaza dupa aia ma duc la iubi. Sper sa fie vreme faina. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau. happy

Sambata:
8:30 engleza cursuri de perfectionare
12:00 examen master (yac- naspa rau)
seara daca pietenul meu e liber ma duc pe la el sa vedem un film ca de iesit in oras...mai e putin pana la salariu happy

Duminica:
8:30 din nou curs engleza (ma gandesc... mama ce as mai fi dormit) happy
Restul zilei nu l-am planificat dar vad eu cand vine.

Deci nimic special.
Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine totul depinde de vreme. Daca`i cald, atunci voi fi afara, cu bicicleta, la un tennis sau volei, la carti, sah sau remi laughing. Daca nu, atunci probabil voi sta in casa si seara mai dau fuga sa vad ce mai e pe-afarahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate au anuntat chiar ninsori pentru weekend :(
http://www.realitatea.net/......03128.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place natura, muntele si aerul curat, acesta este locul pe care il cauti. Pensiunea Verde Crud, o locatie speciala, in care te vei simti sublim. Ia-o ca o invitatie, convinge-te…. visit…...
http://www.verde-crud.ro