| BMWm6SPORT a întrebat:

Ce faceti voi cand sunteti tristi? eu de exp asc >muzica.8-

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc cu vreun prieten si askult muzicaa. De fapt, askult muzicaa permanent, doar la lectii askult colegul =)
Ma gandesc ce ingusta la cap sunt ca nu pretuiesk viata si o implu cu tristete, asta ajuta uneori...
In principiu, askult muzicaa.

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Eu ascult muzica si daca starea e prea deprimanta sau prea fericita.Fac muzica. happy.Nu vocal, dar instrumental.E cel mai practic mod de a te destinde.Salut!

| lupulescu a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa te rogi sau sa citesti din biblie, GBU! :-)

| EnterSandman a răspuns:

Eu inlocuiesc mereu tristetea cu nervi, deci cand sunt trist sunt nervos cand sunt nervos...ei cand sunt nervos nu e bine sa stai langa mine laughing

| SloOpY a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc la telefon sau stau cu capul sub perna si incerc sa dorm