| Daria a întrebat:

Ce faceti voi intr-o zi obisnuita din vacanta de vara?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vacanta de vara stau mai mult la tara.Asa,deci,ma trezesc cat mai tarziu posibil, cat mai tarziu insemnand la mine ora 10:30. Dupa,mananc si dupa depinde:ori ma duc la fan si in unele zile ma duc la garla(foarte distractiv mi se pare mie). Daca nu am fan de facut si nici la garla nu ma duc, imi intind in mijlocul gradinii o patura si stau la bronzat. Dupa ce ma plictictisesc ma dau in leagan, tot asa pana ma plictisesc. Apoi mananc din nou si mai stau la pc ca de teme nu prea se pune vorba aici laughing.

3 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Stau la calculator pana la amiaz dupa care merg la fotbal sau la innot.

| CristinaCristi a răspuns:

EU IN vacanta de vara ma voi duce ca o prietena la tara la ea... vreau sa ma bronzez are o curte mare. ne punem o patura pe jos ne jucam carti ascultam muzica barfim minge de volei.are si leagan si seara de la 7 la 11 ne dam in el si dimin de la 8 ca ne scoala masa sa luam paine pan la 10 iar in el

| DamiPapucii a răspuns:

Pai ma trezesc pe la 9, mananc pe la 10 de la 10 pana la 12 stau la pc, ies pe afara, in gradina dup aia ma imbrac si plec cu o colega de clasa la inot unde stau pana la 6 dupa aia vin acasa mananc, vad cine e intrat pe mess ma suna o colega sa vin la ea si stau pana la 9 ascultam muxzica ne bronzam barfim etc.