| Unicucebeea a întrebat:

Ce facetii?:*Am o intrebare : La versiunea de messenger 11 [adica nu stiu exact,ultima versiune]Merge multi-messenger, adica sa intru pe mai multe ocnturi deodata? Daca da cum? Va rog din suflet:*

Răspuns Câştigător
| manolo a răspuns:

Ai multimess-ul instalat? Eu acolo ţi-am dat link spre multimess nu mess. este un progrămel micuţ, îl rulezi şi gata.La mine merge, nu ştiu de ce la tine nu.

6 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Http://www.profituri.ro/multi-mess-11.htm super simplu. La mine a mers. O să poţi să deschizi mai multe sesiuni de messenger şi pe fiecare te loghezi cu ce id vrei după ce îl instalezi.Baftă!

| Unicucebeea explică (pentru manolo):

Stiu,am versiunea instalata :*Doar ca nu stiu unde sa dau ca sa deschid mai multe, sa ma loghez pe mai multe puppy dog eyes

| manolo a răspuns (pentru Unicucebeea):

Simplu. start/all programs/yahoo messenger...e ca si cum ţi-ai deschide internet explorer sau ce foloseşti tu, de mai multe ori. De unde îl deschizi prima dată, îl deschizi şi a doua sau a treia oară. Încearcă!

| Unicucebeea explică (pentru manolo):

NU merge....eh...crying:-

| Unicucebeea explică (pentru manolo):

Mersi :*:*:*:*:*A mers happy

| manolo a răspuns (pentru Unicucebeea):

Spor la mess-uit big grin O seară faină!

| manolo a răspuns (pentru Unicucebeea):

Ai multimess-ul instalat? Eu acolo ţi-am dat link spre multimess nu mess. este un progrămel micuţ, îl rulezi şi gata.La mine merge, nu ştiu de ce la tine nu.