| rose_9640 a întrebat:

Ce faci atunci cand "fosta ta cea mai buna prietena" a devenit foarte enervanta pentru ca nu ai mai petrecut timp cu ea si te-ai dezobisnuit de prostiile ei?
Sa-i spun ca e enervanta si ca ma scoate din sarite sau sa nu-i spun pentru ca nu vreau sa o supar. sad

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu asa m-am certat cu o prietena si am facut bine. Eu nu sunt genul acre sa depinda de acest gen de "prietena". Si putin mi-a mai pasat. N-am mai vorbit cu ea din August si sunt mandra. Nici sa-i zic buna nu ma mai opresc. m-a oprit prea mult si mi-a facut prea mult rau ca sa o mai bag in seama.batting eyelashes

| Nicoleta a răspuns:

Daca nu mai esti prietena cu ea, poti sa nu ii spui nimic si sa iti petreci timpul cu alte persoane. daca se tine dupa tine, spune-i direct ca te-ai dezobisnuit sa te comporti ca inainte si canu te mai intereseaza acele'prostii" ale ei.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Mai bine ii spui daca sunteti prietene foarte bune trebuie sa va spuneti daca ceva nu este bine sau nu oricum prietenele adevarate nu pot fi despartite niciodata big grin

LedaMonsterBunny

| Viviannnnnna a răspuns:

Aha.cum sa nu.rose ratata nu stie decat sa critice dar la ea nu s-a uitat niciodata.este atat de urata incat nici poze nu isi face. mie imi e mila de ea. si vreti sa stiti de ce? are niste prieteni ciudati. unu are aparat auditiv, etc.etc.straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| thebloodsoul a răspuns:

Pai si eu am fost intr-o situatie asemanatoare incearca sa gasesti alta prietena si iti vei da seama ca tot ea este prietena ta si vei suporta din nou prostiile eiwinking