| Eff a întrebat:

Ce faci cand ai o zi in care te trezesti trist/a si nu vrei decat sa stai singur/a toata ziua?

Răspuns Câştigător
| Punky a răspuns:

Eu am multe zile de genu.De obicei deschid pc`ul. Pun evanescence-my immortal sau alta melodie de genu.Stau,o ascult, plang, compun cateva poezii despre viata mea de ****, dupa care incerc sa pun o melodie ceva mai happy si sa ies din starea aceea. Daca nu reusesc sunt trista toata ziua pana ies afara si ma inveselesc prietenii.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stau in pat toata ziua si scriu. Apoi, pe seara imi convoc prietenii la o iesealasmug

| Floreenofficial a răspuns:

Intru in lumea mea. laughing ascult muzica, ma uit la filme seriale stau pe net si incerc sa uit de probleme.

| Lavynyu a răspuns:

Ma culc inapoi poate ma trezesc mai veselbig grin

| Eaaaaa a răspuns:

Pai depinde si din ce caauza nu ai chef de nimic.
Si eu mai am astfel de stari. Dar ma gandesc asa.Nimeni si nimic nu merita sa fiu trista. Si ies cu vreo prieetena sau vreau persoana care stiu ca intotdeauna ma face sa rad.Si din fericiree toate trec!

| Radio a răspuns:

Viata e frumoasa, trebuie sa fi fericita, asculta melodii depresive, somnul face bine... și mie-mi place pizza xD
Pai ce poți sa faci...mai nimic. Suna-i pe l*barii tai de prieteni și ieșiți pe-afara, chiar dacă poate în prima faza nu ai niciun chef. Sau stai în casa și... dunno, gătește, fa exerciții, tunde-te, bla bla. bla

| inger_5358 a răspuns:

Incearca sa nu mai fii trist/a. pentru ca viata e frumoasa si merita sa zambesti. daca chiar ai nevoie sa fii singur/a cu gandurile tale eu as opta pentru o plimbare singura