| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci cand ai prea multa treaba si esti stresat?
P.S:stau la tara.

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

In priml rand te linistesti si iti faci o lista cu prioritatea fiecarui lucru pe care trebuie sa il faci.Astfel elimini si stresul si reusesti sa termini si ce ai de facut la timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odihna este esentiala in astfel de cazuri, indiferent ca e inainte, sau dupa ce-ti faci treaba.Ea te ajuta sa te detensionezi si sa-ti incarci bateriile.Astfel,vei da un randament mult mai bun.In concluzie, daca esti obosita si ai treaba, dar nu este extrem de urgenta, nu ezita sa tragi un pui de somn de 1-2 ore(pe langa cele 7-8 ore de somn/noapte).Iti va prinde foarte bine.Succes.

| Predatorgirlx a răspuns:

Hey! Si eu stau la tara.Deobicei cand am multa treaba, fac o treaba, dupa stau putin si ma relaxez, dupa iar fac o treaba, dupa iar odihna...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încerc să mă organizez cât mai bine pentru a rezolva problemele prioritare și... mai este și mâine o zi!
Pa, pa.