| natalyia a întrebat:

Ce faci cand esti geloasa ca baiatul pe carel placi are o alta prietena? dar fara sa incer sa gasesc altul

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E greu, dar nu imposibil totul depinde de tine daca simti ca prietenia dintre ei nu este solida merita sa iti incerci norocul, dar daca vezi ca se iubesc, Hm sansele tale sunt reduse si e bine sa iti indrepti privirea spre alt baiat dar disponibil! Multa bafta!

| annkaa a răspuns:

CEauhappy
daca nu esti cu el in clasa il eviti, ochii care nu se vad se uitabig grin, te gandesti pur si simpu ca mai exista baieti in toata lumea asta si nu este el singurul baiat de pe pamanthee heebucura`te de viata! chiar nu merita sa suferi pentru unu care nu se uita la tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa il tratezi cu indiferenta.happy

| dream1411 a răspuns:

Ignorall