| Anananaaaa a întrebat:

Ce faci cand nici in cea pe care o credeai cea mai buna prietena nu te mai poti increde?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Aflii ce s-a intamplat, notezi si mergi mai departe.

| loveM a răspuns:

Obisnuieste-te cu ideea ca in viata nu trebuie sa ai incredere in persoane straine chiar daca par prieteni foarte buni. incearca sa discuti cu mama ta, ea niciodata nu te va lasa la greu, pe cand prietenii or sa te lase la prima problema aparuta.
nu zic ca asa sunt toti, dar majoritatea cam asta fac... sad asta-i realitatea.

| SebastianBoanca a răspuns:

Pai chiar daca e greu incerci sa treci singura peste ce ai de trecut si pe langa asta, incerci sa iti faci noi prieteni. Succes si o zi frumoasa! happy

| 1HelpingYou1 a răspuns:

E un raspuns simplu: mama. Ea e cea mai buna prietena a ta. Vorbeste cu ea si deveniti prieteni astfel incat sa fiti aproape si sa-i spui ce simti.