| luizafrumusik11 a întrebat:

Ce faci cand te certi cu prietena cea mai buna?happy happy :*:*:*? vrea sa-mi spuna cineva dau funda!

Răspuns Câştigător
| red0nails a răspuns:

Am nimerit de multe ori in asa situatie si stii ce totusi am ajuns de la prietene cele mai bune la niste colege simple. sper la tine asta sa nu se intimple.eu asa cazuri foarte mult ma gindeam cine era vinovat de cearta noastra. Daca facusem ceva incorect imi ceream scuze dar daca era un moft de al ei pur si simplu nu aveam nici o legatura cu ea nici orala si nici in scris...ea deci incerca sa-mi puna prietenii impovtriva mea dar am ajuns astfel sa devin mai puternica, deci contempleaza mult si nu ceda daca nu-i vina ta.te pup si succes! =)

1 răspuns:
| Narci22 a răspuns:

Prima dată trebuie să analizezi cât bine ți-a făcut sau cât rău ți-a făcut.Gandește-te bine înainte să nu mai fii prietenă cu ea fiindcă s-ar putea să greșești.Am avut și eu o prietenă care m-a trădat.În cele din urmă am iertat-o fiindcă orice om are dreptul la o a doua șansă. Acum suntem cele mai bune prietene! Sper că te-am ajutat! Fundițză? I don't want to see