| Tone_Nicusor_1992 a întrebat:

Ce faci cand tu nu vrei sa scrii si mama te obliga... Voi stiti?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodatahappy Mereu am scris de bunavoie. Daca nu voiam sa scriu, nu m-a obligat niciodata. Faceam pauza cat aveam nevoie si scriam apoi.

| Vans a răspuns:

Nu am mers niciodată la ea cu scuze banale.Nici măcar în clasa I nu stătea cu mine când îmi făceam temele.
Şi mai ales că mie-mi face plăcere să scriu.Bine...depinde şi ce.

| Cybertron99 a răspuns:

laughing Scrii ceva la materiile la care ai putin de scris, apoi ii spui ca ai scris la x materii, care de fapt cereau 3 randuri fiecare happy Asa pare mai multwinking

| paulapaulina a răspuns:

Fac ce spune mamawinking e mai bine

| irinusca264 a răspuns:

Ma uit pe geam sau ma ascend in baie cu o carte! laughing

| Floree99 a răspuns:

La fel imi face si mamahee hee Dar fa ca minewinking daca nu te verifica prefa-te ca scrii si gata! Sau daca te verifica si tu chiar nu ai chef... roag-o frumos sa te lase sa faci altceva... ex: curatenie sau ajut-o la treburile caznicewinking Bafta!

| gratziela a răspuns:

Te prefaci ca citesti mi-e imi merge.Dar ia o carte pe care ai citit- si zi ca vrei sa iti readuci aminte de poveste. Funda?