| mishu112 a întrebat:

Ce faci? cel mai elaborat raspuns castigalaughing)

Răspuns Câştigător
| zippit a răspuns:

Stau pe scaunul meu care are o chestie (un surub) iesit si de cate ori ma asez pe el incep sa imi amintesc de toti sfinti mie foarte foame pentru ca toata ziua am fost pe afara dar imi este prea lene sa ma duc sa mananc daci in concluzie pana nu vine mama nu mananc nimic acum il ascult pe vecinul de langa mine cum, canta manele si incerc sa descifrez literele de pe tastaura pentru ca sunt moarta de somn cam asta fac eu acum

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai mishu...sincerlaughing.tocmai am venit de la sapa din gradina si ma uit sa vad cate bataturi am colectionat(mentionez ca am sapat vreo` 3 randuri doar de porumblaughing )...si probabil ca voi sta putin la pc si apoi ma cheama mami sa fac ceva treababig grinlaughing

pa`palove struck

| Ramonaaaa a răspuns:

Stau si pierd vremea uitandu-ma la intrebarea ta.
Tu?

| MirunaLăv a răspuns:

STu si ma holbez la maru din poza tarolling on the floor

| Aly122 a răspuns:

Pai.ce sa fac. raspund la intrbarea ta...stau pe scaun.beau apa si ma mai uit si la tv.si ma mai plictisesc.si ma mai cert cu soramea si cam atat credbig grinlaughing

| CristinaCristi a răspuns:

Sex ora la vitezalaughing

| rEEy a răspuns:

Bine

| rEEy a răspuns:

Stau pe fotoliu din sufrageria casei din Romania de pe planeta mea din universul meu cu laptopul pe picioare si cu mana dreapta care este in ghips pe mausul care este conectat in drp laptopului si deocamdata cu mana stanga incerc sa fac un mar cu aceeasi fata ca acelui din poza ta si asc muzica de pe mtv de pe canalul 32 ...SI M-AM PLICTISIT SA SCCRIU ATAT AsA CA papa laughing