| mary273 a întrebat:

Ce faci dacă cea mai bună prietenă îți fură funcția de șef al clasei când știe cât de mult ți-o doreai și apoi după ce o ierți se comportă cu tine de parcă nai fi de nasul ei?
Pe scurt ce faci când cea mai bună prietenă se comportă cu tine de parcă ai fi preșul ei de șters pe jos?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Îm primul rând, dacă prietena ta a vrut să fie șefa clasei asta nu înseamnă că ți-a furat postul.
Dacă se comportă la fel cum ai zis cu tine atunci cred că o discuție calmă fără injurii poate rezolva multe.

| MaliciousDeath a răspuns:

Ce faci? Reconsideri termenul de "cea mai buna prietena".

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Ahahlaughing)ce motive de cearta aveti damn
daca se comporta cu tine ca un **** bineinteles ca trebuie sa iei masuri, vorbiti si daca nu rezolvati nimic da o dracu, nimeni nu e nevoit sa suporte arfele nmanui