| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Ce facultate imi recomandati?
Sunt bun la romana, informatica si asa si asa la matematica

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, facultatea de Informatica, meseriile sunt foarte bine platite + ca asta se cauta peste tot

| Resurrection a răspuns:

Eu zic sa dai la automatica sau informatica. E ceva usor daca te pricepi, gasesti mereu loc de munca si e si platit bine

| AmaliaMarilena a răspuns:

Pai, daca te pricepi la informatica, ti-as recomanda Facultatea de Informatica, daca iti plac masinile facultatea de autovehicule rutiere si. Facultatea de Stiinte

| ProMV a răspuns:

Pai pentru Facultatea de Informatica iti trebuie mate+info foarte bine, asa ca... nu stiu pe la Stiinte