| GraveDigger91 a întrebat:

Ce facultati pot urma dupa ce termin pe profilul filologie sau stiinte sociale? Si cu ce ma ajuta o facultate daca o absolvesc?

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Inainte de a raspunde, sper sa intelegi ca nu fac misto de tine. Uita de facultate sau angajeaza-te de pe-acum. Nu-mi spune ca urmezi sau vrei sa urmezi liceu pe filologie si nu sti cum sa conjugi verbul "a absolvi". Nu-mi spune...

| GraveDigger91 explică (pentru Lostlyric):

Aoleu am făcut o greșeală, nu-i capăt de lume, mai bine răspunde-mi la întrebare.