| analia89 a întrebat:

Ce faculti se pot urma daca ai terminat profilul uman?

Răspuns Câştigător
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Poti urma orice facultate, indiferent de profilul pe care l-ai urmat.Insathinking daca ai fost la uman, poti face Facultatea de Limbi (ce limba vrei tu) si poti iesi profesor, traducator etc, poti face Facultatea de Actorie daca ai talent, poti sa fii scriitoare sau ceva de genu etc.Eu, spre exemplu cand termin liceul vreau sa dau la Facultatea de Drept de la Bucuresti.
batting eyelashes Poti alege orice vrei tu, depinde la ce te pricepi, ce inclinatii ai.etc

kiss