| anonim_4396 a întrebat:

Ce fain e sa fii singur..ca naiba, de ce mi se spune las ca vine ea..las sa numai vina daca vine asa greu! m-am saturat cedez nervos.

8 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Rezultatul unui plan e plictisitor chiar daca e bun, rezultatul unei coincidente sau a sortii este apreciat mai mult. Asa ca lasa-te in voia sortii pentru ca atunci cand cauti nu gasesti, numai cand stai locului vine acel lucru la tine. Viata e ciudata...

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu e chiar asa.Nu las viata sa fac cum vrea ea, face cum vreau eu! Eu fac regulille nu soarta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu aștepți o Crăciuniță, sau pe cine aștepți și nu mai vine?hee hee
Nu ceda nervos, fii bărbat, o să ajungă și la tine! : ))

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru floresdemayo):

Sa fiu barbat? Nu exista asa ceva, si nu astept o craciunita ci o persoana speciala care sa stie sa ma intrebe..hei esti bine?

| LoveSleep a răspuns:

Al copil de 12 ani cu puța sculată.

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti tampit.am 21 de ani!

| LoveSleep a răspuns (pentru ArthosClaudiu):

La 21 de ani habar nu ai să scrii o propoziție.

| ArthosClaudiu a răspuns:

Din cate stiu eu vine prin prieteni..cunostinte..daca nu te cunoaste nici nu te baga in seama deci nu va veni prea curand!