| anonim_4396 a întrebat:

Ce farsa as putea sa-i fac prietenului meu ceva impreuna cu prieteni ceva in care eu iubita lui sa incep sa plang!

Răspuns Câştigător
| giulia890 a răspuns:

Ca-i fost batuta, violata...ai facut ceva rau si te-au fugarit ai tai de acasa, te-au exmatriculat de la scoala...

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Poate ai aflat ca are o prietena? Si prietena aia sa apara intr-un mod misterios fara ca si el sa-l cunoasca...
Iti urez multa bafta si inspiratzie la farsa ta sper sa-ti iasa!

| SimoDR a răspuns:

Daca te tin nervii si nu te dai repede de gol, poti sa plangi din senin si sa tot plangi vreo juma de ora. Fara sa explici, dar sa jelesti de-a binelea, asa incat sa nu te lase singura si sa plece unde o vedea cu ochii. Dupa aia ii spui ca ai avut nevoie de o descarcare nervoasa. Dar vezi sa nu iti dea el dupa vreun motiv sa plangi, ca nici toate farsele din lume nu tin la suparare! laughing