| doriiy a întrebat:

Ce faze amuzante vi s`au intamplat? thinking dar penibile? xD

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Cand am ramas blocata in lift cu baiatul p care il plac laughing)
fundoi?:*

| anna98 a răspuns:

Inaintea orei de tehnologica face Diana: Cristy stai jos ca ne da doamna test! Cristy: Sa vina doamna cu tupeu si sa ma ia pe mine cu vrajelile ei!? Si Alex spune o replica de a doamnei: Ala micu'. Dau cu tine de pamant! Si Cristy: Haideti doamna sa ne dati un test sa vedem si noi testele dumneavoastra Cristina: Sa dam un test!rolling on the floor. Am spart cu mingea de fotbal un neon in clasa si nu a obeservat nici o profa.La ora de fizica un coleg a stat in picioare si profa era cu o banca mai in fata sa ii explice ceva unuia care nu a inteles si ala in spatele ei facea pestele pe moartelaughing. In pauza dinaintea orei cu diriga un coleg dansa cu un fular care il tinea in sus si canta dand din fund...profa era in spatele lui...si cand a facut o rotire dinaia cu fund nu stiu ce a intrat in dirigarolling on the floor

| anna98 a răspuns:

Cam asa e o zi la mine in clasa.Am povestit sambata astarolling on the floor

| anna98 a răspuns:

Vinerea asta scuzebig grin

| Teils a răspuns:

Cea mai penibila faza a fost asta: Eram la vara`mea acasa si cam toti au plecat si eu am ramas in casa fara chei (incuietoarea de la usa mergea doar cu chieie) si peste vreo jumate de ora tot auzeam ca batea cineva un usa ba apasa pe clanta (auzeam asta din 2 in 2 min) si cand ma uitam daca e cineva, fugea. Asa ca am luat bata de golf a lu unchi`mi-a si am iesit afara, degeaba nu era nimeni. Am fugit disperat pe balcon si am auzit vocea lu vara`mea si a unor prietene de`ale ei cum radeau de mine (cea mai penibila faza)