| anemona18ida a întrebat:

Ce fel de baieti va plac?

Răspuns Câştigător
| Famelia11 a răspuns:

Pai. draguti, genul sportivi, care sa nusi bata joc de fete, sa gandeasca( sa nu fie prosti), inaltime intre 1, 65 si 1.80. adica sa nu-i prea scunzi.si. nu mai stiu. funda?:X

3 răspunsuri:
| ingerpufos a răspuns:

Pai nu stiu sa fie draguti,inalti,slabi, cu caracter puternic, dar tie?

| DiukOAlta a răspuns:

Mie imi place un baiat care stie ce vrea de la viata lui, sa fie interesat de viata mea si sa petreaca mult timp cu mine...sa ne intelegem cat mai bine si sa se intample magialaughingadica sarutul.

| anemona18ida explică:

Daca m-ai intrebat si pe mine ce baieti imi plac uite raspunsul meu mie imi plac baietii diplomati,calmi,calculati,amuzanti,rasfatati, sinceri, buni ascultatri cu ochii verzi si par saten.