| MimiAmy a întrebat:

Ce fel de baieti va plac? Va atrag si cei de alte nationalitati? ( asiatici, américain, italien, etc.)

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Imi plac baietii care au un suflet bun, care au bun simt, sunt respectuosi, sinceri, draguti cu tine. Eu caut la un baiat intelegere si apreciere, respect sinceritate, sa stie sa ma asculte, ca eu la randul meu sa ii ofer tot ce am mentionat. Si fizicul, nu conteaza cat exista intelegere!

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Unii asiatici au niste trasaturi care mi se par interesante.Si fizice, si comportamentale.

| kyliejenner a răspuns:

Imi plac baietii cu bun simt.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Baiatul conteaza nu nationalitatea acestuia. conteaza sa te intelegi

| tadina125 a răspuns:

Sa fie glumet; imi plac aia cu care sari la harjioneala