| Kimy_8371 a întrebat:

Ce fel de blugi se poarta anul aceasta? Blugii taiati sau cei cu turul lasat?big grin

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Blugii tăiaţi nu prea mai sunt în trend, ci se poartă în continuare cei skinny, dar şi largi. Vizionează acest videoclip şi ai să vezi ce stil e la modă:
http://www.youtube.com/watch?v=a-LukncY5_I&feature=relmfu

6 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Kimy blugi cu turul lasat sunt pentru fetele cu fund marisor adica ala care atrage atentia, iar blugii taiati sunt acei blugi stramti care oricat ai incerca sa nu te uiti sa vezi ce piele are domnisoara tot te uiti.Blugii taiati sunt pentru o femeie mai exotica, turul lasat nu stiu ce sa iti spun de ei doar pentru o femeie care vrea sa scape pe silentios de fluierul baietilor si ei doar sa se uite.Prefer cei taiati.

| blondaa_2641 a răspuns:

Cei taiati! Cei cu turul lasat s-ar purtat anul trecut, nu mai sunt in trend, de asemenea sunt in voga cei deschisi la culoare de gen bej, maro deschis! Te sfatuiesc sa ii alegi pe cei taiati sau cei deschisi :* Sper ca ti-am fost de ajutor, daca da ma bucur. Fundita?batting eyelashes Merci si eu, pup :**

| Mady5Stars a răspuns:

Bai eu zic ca aia taiati si mai stramti sunt mult mai buni decat "kaka pants" =aia cu turul lasat, in special daca ai si fund cu care sa te mandresti!

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Cu turul lasat se poartaa.dar ma rog mie imi placd aia lasati

| gabytza92_2681 a răspuns:

Anul acesta se poarta mai mult blugii taiati cei cu turul lasat sunt deja de acum 1 an.

| andreutza9 a răspuns:

Se poarta foarte mult blugii colorati turcoaz, albastru metal, bej etc...iar eu prefer atat blugii taiati cat si cei cu tur...