| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fete prefera baietii?(in special baietii as dori sa-mi raspunda). Cel mai bun raspuns il premiez cu o funditahappybig grin

Răspuns Câştigător
| Symona a răspuns:

Baietii impart fetele pe categorii: fete super-sexy dupa care saliveaza toti, fete numai bune de un ONS si atat si amicele de incredere carora le cer sfatul si pe umarul carora pot plange fera sa se faca de ras si fete de care nu vor sa se mai desparta happy
Baietilor le plac fetele fidele si sufera cand sunt inselati happy
Le mai plac fetele indraznete si nu prea...independente si sociabile happy

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, draga mea sunt fata dar am sa iti spun parerea mea vizavi de asta.Fiecare persoana e diferita in felul lui, asa cum si fetele au diferite gusturi asa au si baietii. Unora le plac fetele glumete, tupeiste, vorbarete, altii prefera fetele mai cuminti, mai tacute, mai restrase, deci depinde de fiecare.Si cat despre aspectul fizic e la fel, daca intrebi 10 baieti ce fel de fata le place vei vedea ca toate sunt diferite.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu stiu ce gust am. Apreciez la o fata daca e ingrijita si are grija de ea, de cum arata, dar sa nu exagereze cu asta. Sa nu fumeze, sa buna gura pe o bere, dar nu pe doua; sa nu se imbrace impopotonat, sa fie sincera, s-adorma in bratele mele...

Abh
| Abh a răspuns:

Eu prefer fetele care nu intreaba ce fel de fete prefer.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Pai in ziua de azi baietii prefera curvele, e dureros dar e adevarat, sunt foarte putini care fac exceptiehappy

| alexzender a răspuns:

S-a gasit simona sa vorbeasca despre preferintele baietilor
intrebare pusa de o fata.cu raspuns dat de o fata.

| v1ntyla a răspuns:

Daca nu ma plictisesc cand sunt cu ea... e ok! asta vreau de la o fata...
bine... dar sa nu fie nici urata... happy cat de cat dragutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoase nu prea destepte si care sa nu aibe nici o pretentie de la barbati marea majoritate eu nu fac parte dintre iei

| raluk_1574 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar totusi. cred ca tine de fiecare baiat in parte. unii apreciaza aspectul fizic (unii.mai multi), altii apreciaza modul cum gandesti, depinde de baiat...:d