| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme din 2007-2011 cu vampiri stiti in afara de twilight (nu imi place).

4 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.

Uite cateva seriale/filme cu vampiri : The Vampire Diaries, True Blood, Ten Wolf, Blood : The last vampire, Lesbian Vampire Killers, Underworld: Rise of the Lycans, Vampire Diary, Against the Dark. Doar pe astea le stiu din 2007-2011.

Sper ca te-am ajutat. Pa happy

| florinrazvan a răspuns:

Sall the vampire diaries este serial sunt mai multe seriale dar crede-ma asta este cel mai tare si nici nuse compara cu porcaria aia de twilight, sa stii ca primele 3 4 episoade nu sunt interesante dar mai tarziu osati placa. funda?

| AnkaAncuta a răspuns (pentru florinrazvan):

Am vazut the vampire diaries (e interesant ) happy
Dar as fi vrut sa vad un film nu prea ma incanta serialele.

| DanaT1992 a răspuns:

Дневники вампира