| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme romantice sunt in seara asta si maine?

2 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

In seara asta nu stiu daca sunt asa filme romantice dar este pe:

ProTV- Bibliotecarul: Comoara din spatele cartilor la 20:30 este un film de aventura

Prima TV -Luptatorii dreptatii la 20:30 este un film de actiune

Antena 1-Forta Raului la 20:20

La National TV- Razboinicul este drama si este la ora 21:15

Deci este o seara a actiunilor!

Iar maine:

Antena 1-Echipa Thunderbirds tot un film de actiune..la 20:20

ProTV-Disparitia la 20:30

PrimaTV-Prietenie pentru totdeauna. este un film de comedie si incepe la 20:30.

Cam astea... sper ca te-am ajutat si te-am informat, acum daca vroiai neaparat un film romantic...in alta zi big grin happy
Merit o funda?; x

| Helpeeer a răspuns:

Cauta pe net la programul canalelor de televiziunehappyacolo gasesti mai multe detalii precum si trailerele filmelor.