| ClaudiaGabriela_6084 a întrebat:

Ce filme sau seriale coreene va plac? Doresc recomandari si dau fundita...

2 răspunsuri:
| gabytzuk_3613 a răspuns:

Sincer toate, au ei un mod special, zic eu, de a transmite multe lucruri prin filmele lor.
dintre filme cel mai mult mi-a placut Do-ga-ni ca este realizat dupa o poveste reala, iar seriale mai multe gen : 49 de zile, Secret Garden si I miss you (principalele laughing )

| anutza_7112 a răspuns:

Pai.''the great queen seondeok(2009),''dong yi(2010),''yi san(2007),''jumong(2006)''''nae meorisonkui jiwoogae(2004)''si.cam atata.big grin