| razadeluna a întrebat:

Ce gen de haine ati purtat in prima zi de scoala?

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pantalonii au fost negrii, adidasii negrii si o bluza care la gat era stil camasa de culoare turcoaz.Asemanatoare cu cea din poza:

http://www.reduceri-online.com/bluza-oviesse-cu-camasa-integrata/

| Aiicha a răspuns:

O pereche de blugi albastri plus niste balerini gri plus o camasa cu funda plus un pulover negru cu nasturi plus o geanta mica tip plic neagra.
http://3.bp.blogspot.com/......+shirt.jpg

| mikilooooooooo a răspuns:

Casual

| Biby a răspuns:

Buna! Am purtat o pereche de skinny jeans, o bluza care cade pe un umar neagra cu aplicati mov pe ea, o geaca de piele si converse mov. Tu?

| Helene a răspuns:

Cu o camasa cu carouri rosii si negre sis o curea subtire, putin lunguta
Colanti negrii
Si adidasi gen converse dar din pielehappy

| tedytza10 a răspuns:

In uniforma?! Däää! laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Second-hand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de tâmpenie este şi asta?