| girl12 a întrebat:

Ce geografie se face in clasa a 9-a? a romaniei? dar istorie?

Răspuns Câştigător
| bumblebee_1862 a răspuns:

Geografia generala:componenta pamantului, radiatii soalre, universul si sistemul solar, evolutia universului, planete si altele si Istoria este aceea antica :incepe de la preistoria omenirii si continua cu Grecia antica, Roma, Feudalismul, etc
Ambele sunt cam ceea ce ai facut in clasa a 5-a numai ca mult mai dezvoltat.Eu am trecut a 10 a si am informatia proaspata laughing

4 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

Nu. Bumbleblee, pe a 9-a se face geografia Romaniei! Istorie - Nu mai stiu.

| Den_2719 a răspuns:

Dreamgirl.geografia romaniei se face in clasa a 8-a!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografia generala:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grea