| AndreeaDenisa0778 a întrebat:

Ce gloss de buze folositi si de unde imi pot lua si eu unul? Fundita pentru. cel mai frumos glossbatting eyelashes

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu folosesc de la Federico Mahora.
Pa, pa.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Cel mai bun gloss al meu si care imi super place love struck este Black Onyi Lipshine de la Leonardo :X e si foarte ieftin [ 9lei] si foarte bunbatting eyelashes

| Silvara a răspuns:

Eu nu folosesc lip gloss'uri, ci rujuri. Am unul de la Flormar si unul de la M. A. C. Sunt foarte bune si ieftine, cel putin cel de la Flormar. (Apropo, nu te inteleg, cum dai tu funda pentru cel mai bun ruj/lipgloss daca nici macar nu stii ce nuanta folosim noi sau cum sunt rujurile?)

| Silvara a răspuns:

Bine. Uite aici catalogul cu nuante la rujuri si gloss'uri Flrormar. : http://www.flormarcosmetics.ro/......ormar.html

| AndreeaDenisa0778 explică:

Silvara, eu ma refeream ca daca ma decid sa`mi iau un gloss din cele de mai jos si imi place. dau fundita :d Intelegi acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la avon.Eu siunt reprezentant. La avon are destule, ai de unde sa alegiwinking