| Simona07 a întrebat:

Ce haine se poarta toamna asta? Va rog dati-mi niste modele.Dau fundy!

2 răspunsuri:
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Exact acum am citit un articol de pe un site. Am citit ca se poarta tinutele cu centuri,pentru a evidentia talia,rosul sangeriu, nuantele neon[cele mai nebunesti, asa ca pentru tineret]... Diferite tipuri de fuste, inflorate, albe, tip creion thinking
Cam atat... Poate ti-am fost de folos. Pastreaza fundita pentru altceva mai bun. Pupici kisskiss