| TIb a întrebat:

Ce hobbyuri racticati? Ce hobby pot practica, un hobby care poate sa ma ajute in viata cand o sa cresc, eventual sa devina o mesere?

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Fiecare cu inclinatiile lui native, tu trebuie sa-ti descoperi talentul, sa iti placa ceva si sa faci bine. Cand esti bun in ce faci munca iti pare placuta si esti apreciat. Pentru mine muzica e cea mai importanta preocupare, insa planurile de cariera sunt incerte desi e destul de tarziu.